Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Публічні закупівлі

Наказ від 29.07.2016 року №49-од "Про створення тендерного комітету"

Наказ від 14.09.2017 №250-од "Про внесення змін до складу тендерного комітету

Наказ від 03.03.2021 №06-од "Про організацію закупівельної діяльності в управлінні освіти, культури. молоді, спорту та туризму"

Оголошення про закупівлю робіт по реконструкції ігрового майданчика на території дитячого садочка "Сонечко"

Оголошення про закупівлю вуличних тренажерів в рамках реалізації проекту громадського бюджету «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного»

Оголошення на закупівлю ігрового обладнання  для спортивного майданчика  в рамках реалізації проекту громадського бюджету «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного»

Оголошення на закупівлю конфорок для промислових електроплит

Оголошення про закупівлю вуличних тренажерів в рамках реалізації проекту громадського бюджету «Облаштування стадіону в селі Сураж»

Оголошення про закупівлю звукового обладнання для Шумської школи мистецтв

Оголошення про купівлю котла опалювального газового Рівнетерм 80 Каре

Оголошення про закупівлю газонокосарки  AL-KO Classik 5.18 SP-A Plus

Оголошення про закупівлю фарби в асортименті

Оголошення про закупівлю  секційної огорожі та металевої сітки «Рабиця» в рамках реалізації проекту громадського бюджету «Облаштування спортивного майданчика в селі Залужжя»

Оголошення про закупівлю офісних меблів в асортименті

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ напівбрикети торф’яні

паливні

Оголошення про закупівлю диванів в зал очікування та крісла-груші

Оголошення про Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей на території Тернопільської області

Оголошення про закупівлю Ноутбуків  Asus X545FA-BQ104RA

Оголошення про закупівлю Стільці офісні, табуретки на металевому каркасі та лави 3-місні без спинки

Оголошення про закупівлю Мотокоси STIHL FS 490

Оголошення про закупівлю М’ясорубки Bosch MFW67440

Оголошення про закупівлю Дошки крейдяно-маркерні магнітні (НУШ)

Оголошення про закупівлю Багатофункціональний пристрій Epson L4150 (C11CG25403  (НУШ)

Оголошення про купівлю Навчального та ігрового обладнання для облаштування інклюзивного  класу під відкритим небом