Методичні посібники для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми 7, 8,9 класи

Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми 7 клас

Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми 8 клас

Методичний посібник для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми 9 клас

Презентація до лекції "Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності"

Презентація до тренінгу для класних керівників 7 класу ( частина 1 )

Презентація до тренінгу для класних керівників 7 класу (частина 2)

Презентація до тренінгу для класних керівників 8 класу (частина 1)

Презентація до тренінгу для класних керівників 8 класу (частина 2)

Презентація до тренінгу для класних керівників 9 класу (частина 1)

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 24.02.2016 р. № 111, Міністерством соціальної політики України виготовлено відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

Соціальна реклама такого тематичного спрямування розроблена з метою убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми, зокрема, втягнення у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

Відеоролик "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення"