Оголошення

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує повторний конкурс на зайняття посади керівника Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шумської міської ради.

08:51 08.06.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника Шумського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів – гімназія» Шумської міської ради

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади керівника Шумського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів – гімназія» Шумської міської ради.

11:16 30.04.2021

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади керівника Суразького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради.

11:11 30.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шумської міської ради

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади керівника Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шумської міської ради.

11:08 30.04.2021

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади керівника Андрушівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад I-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради.

11:03 30.04.2021