Оголошення

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської  міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «вчителя-реабілітолога».

10:17 21.09.2018

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської  міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця ІРЦ –  «вчителя-логопеда»

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської  міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця ІРЦ – «вчителя-логопеда».

11:12 07.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради.

15:04 20.07.2018