Екскурсія для обдарованих

Дата: 13.01.2020 00:20

11 січня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  організовано поїздку  в  м. Тернопіль для переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, змагань. Діти побували у резиденції Святого Миколая,  різдвяній шопці, яка знаходиться у храмі Святого апостола Петра. У  кінотеатрі «Сінема Сіті» сучасного торгівельно-розважального центру  «Подоляни»  учні подивилися 3-D фільм  «Дулітл». Прекрасні враження залишилися від катання на ковзанах в льодовому центрі «Ескімос». А ще - діти поласували смачною піцою в кафе.

Любов Дмитрук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, висловила слова подяки і вручила  учням  подарунки.

Задоволені, з гарним настроєм і масою позитиву діти повернулися додому!