Проведено тренінг для класних керівників 9 класу

Дата: 17.10.2018 07:50

16 жовтня проведено семінар - тренінг для класних керівників 9 класу закладів загальної середньої освіти району по впровадженню комплексної програми виховної роботи з підлітками щодо питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

В ході семінару учасники ознайомилися з структурою та тематичними блоками програми , отримали рекомендації щодо її впровадження у школах району та взяли участь у навчальному тренінгу, розробленому відповідно до першого блоку програми  "Ставлення до себе».

Тренери :

Макаровська В.Г., методист методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Остроголова Н.М., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації;

Матеріали тренінгу за посиланням https://osv.org.ua/rada/40492437/metodichnij-posibnik-dlya-vihovnoi-roboti-z-uchnyami-z-pitan-protidii-torgivli-ljudmi-7-klas-15-31-53-19-10-2017/