Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Турнір з футзалу серед юнаків

Дата: 03.12.2018 08:03
Кількість переглядів: 9

У м.Тернопіль відбулись фінальні обласні змагання за програмою XXIII Спартакіади Тернопільської області 2018/19 рр.

В спортивному залі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №26  тривали справжні футбольні баталії. У фіналі ХХІII Спортивних ігор школярів зустрічались  найсильніші команди Тернопільської області з футзалу із Шумська, Підволочиська, Теребовлі, Тернополя, Козови, Заліщиків.

Усі команди уже ставали переможцями у попередньому зональному етапі Ігор і приїхали налаштовані на перемогу, що й було помітно по іграм. Кожна команда намагалась показати свій максимум. В підсумку команда м. Шумськ (представник Бабін В.О) зайняла друге місце у обласних змаганнях і стала срібним призером обласних змагань.

Вітаємо команду та бажаємо нових перемог!!!