Вітання з нагоди 30-літнього ювілею

Дата: 03.09.2020 08:06

1 вересня розпочався новий навчальний рік. Цей день особливим був для Шумбарського навчально-виховного комплексу, адже заклад освіти приймав вітання з нагоди 30-річного ювілею.

Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі, і, звичайно, поділитися планами на майбутнє. Щирі слова вдячності за невтомну плідну творчу працю усьому колективу висловили міський голова Володимир Плетюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Любов Дмитрук.       Педагоги та учні особливо зраділи цінному подарунку, адже мультимедійний комплекс дасть можливість зробити заняття з дітьми більш ефективними і захоплюючими, учні матимуть змогу отримувати якісну освіту. Хай творча завзятість не залишає Вас, успіхів у подальшому розвитку і примноженні традицій української школи, нових звершень та досягнень задля процвітання рідної України!