День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» за участі 16-ої державної пожежно-рятувальної частини Шумського районного відділу Управління ДСНС.

Дата: 17.09.2018 08:08

14 вересня 2018 року в Андрушівському НВК пройшли показові практично-тренувальні навчання з евакуаціії на випадок пожежі за участі 16-тої державної пожежно-рятувальної частини Шумського районного відділу Управління ДСНС.Під час заходу були відпрацьовані спільні дії рятувальників та педагогічного колективу школи, у ході яких, під час умовної пожежі, була проведена повна евакуація учнів школи. Після включення звукової сигналізації (три довгих дзвінки), яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні у супроводі вчителя, який позаду всього класу, тримаючи класний журнал, організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного футбольного поля, на якому шикувалися по класах, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей в класі (на цей день) та про кількість евакуйованих. Після навчань рятувальники ознайомили дітей з оснащенням пожежно-рятувальної техніки, показали їм оснащення та рятувальні засоби, які використовуються для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» в школі проведено цікаво та повчально. Адміністрація школи висловлює вдячність16-тій державній пожежно-рятувальній частині Шумського районного відділу Управління ДСНС і бажає всім мирного неба та безпечних умов життя (За матеріалами сайту Андрушівського НВК)