Конференція «Живімо за Українською Хартією вільної людини»

Дата: 02.05.2018 08:19

З метою виховання моральних і духовних цінностей ліцеїстів, розвитку активної громадянської позиції та формування патріотизму, у Шумському ліцеї пройшла конференція «Живімо за Українською Хартією вільної людини». Заступник директора з виховної роботи Грушицька Л.Я. ознайомила присутніх з ініціативною групою «Першого грудня»,  завданнями Хартії та трьома основними думками, які лежать в основі програми. Дівчатка-українки розповіли детальніше про напрямки, за якими повинен жити кожен українець. Адже цінності, закладені в Хартії пропагують відповідальність, наполегливість, моральні та духовні цінності, патріотизм та любов до Батьківщини.

Дана конференція сприяла усвідомленню учнями важливості таких понять, як свобода особистості, повага до рідного краю, ствердження європейської культури життя. Адже ці принципи є головними для розвитку власного майбутнього та майбутнього держави загалом.