Зустріч вчителів пілотних класів області та тренерів НУШ

Дата: 30.04.2020 08:21

28 квітня в режимі онлайн  за допомогою інтернет-ресурсу Google Meet зустрілися вчителі пілотних класів області та тренери НУШ. Зустріч  проходила в рамках Інтерактивної школи майстерності вчителя пілотного класу, метою якої був обмін досвідом роботи щодо організації освітнього процесу з учнями в умовах карантину та обговорення результативності та якості використання різних інтернет-платформ для здійснення дистанційного навчання. Учасники  заняття Шишковська А.В. та Шуневич Л.Д. , вчителі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1 та методист Макаровська В.Г. мали змогу ознайомитись з аспектами здійснення оцінювання під час карантину та умовами завершення навчального року,  найкращими  практиками дистанційного навчання, аспектами мотиваційного навчання учнів в період карантину.