Переможці Всеукраїнського інноваційного медіаосвітнього інтерактивного проєкту – соціальної онлайн-гри  «Перегони котиків»

Дата: 31.12.2020 08:24

Учні 10 класів Шумського ліцею та Тилявського НВК стали переможцями у  Всеукраїнському інноваційному медіаосвітньому інтерактивному проєкті – соціальній онлайн-грі  «Перегони котиків». Керівники проєкту: Приймич Л.І. та Кравчук І.Р. Проєкт розроблено в рамках курсу громадянська освіта для учнів 10-х класів  Інститутом соціальної та  політичної психології НАПН України. Він тривав протягом місяця, передбачав щотижневу дистанційну участь у цікавих ігрових заходах. Участь у проєкті дала можливість дітям зорієнтуватися в політичних процесах та їхній медійний складовій, випробувати себе в дистанційних формах громадської участі, познайомитися з однолітками з інших областей України, вдосконалити свої навички командної роботи.