Науково – методичний семінар учителів трудового навчання

Дата: 06.11.2018 08:25

Зміцнюються науково-творчі зв’язки кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій  з – вчителями трудового навчання загальноосвітніх шкіл відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. Цього разу учителі технологічної освіти відвідали Кременецьку обласну гуманітарно - педагогічну академію ім. Тараса Шевченка, значна частина яких у різні роки здобула фахову педагогічну освіту в  навчальному закладі, а тепер, разом з іншими своїми колегами прибули до рідної альма-матер збагатити власний теоретичний і методологічний набуток участю в цільовому науково-методичному семінарі ”Види художньої обробки на уроках трудового навчання“.

Учасників семінару вітали завідувач кафедри, доктор педагогічних наук Курач Микола Станіславович та Ломакович Афанасій Миколайович – ректор, професор, кандидат фізико – математичних наук.

Робота семінару проходила з ознайомленням гостей із мистецькою складовою навчально-матеріальної бази академії та науково-методичними ресурсами забезпечення підготовки вчителів трудового навчання. Вони оглянули експозиції музейної кімнати, виставкової зали академії та коледжу, відвідали бібліотеку академії, майстерні ручної та механічної обробки деревини, ручної та механічної обробки металів, художньої обробки металів, деревини, глини, лози, тканини,  легко оброблюваних матеріалів та швейної майстерні. Матеріальна база зазначених вище лабораторій, кабінетів, майстерень дає можливість повністю здійснювати навчальний процес дисциплін, передбачених навчальним планом. На кафедрі створені усі необхідні умови для успішного навчання майбутніх вчителів.