Тиждень фізичної культури та спорту

Дата: 17.09.2018 08:26

З 10.09 по 14.09.2018р. у Шумському ліцеї проводився Тиждень  фізичної культури та спорту.

На лінійці відкриття головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту Шумської міської ради Мамчур В.В. вручив грамоти та кубки переможцям спортивних змагань Горобець А. та Стельмащукові В. За вагомий внесок у розвиток та пропаганду фізкультурно-спортивного руху на Шумщині грамотою нагороджено Радчука Сергія Ананійовича – вчителя фізичної культури.

Найочікуванішою подією стала «Солодка естафета», де учні проявили спритність, силу духу, прагнення до перемоги, згуртованість та вміння підтримувати один одного. Перемогу святкувала команда VI-A курсу, а спонсором солодкого подарунку став ПП «Шумськ Хліб» Шевчук В.М.