У центрі позашкільної роботи зустрілися лідери учнівського самоврядування

Дата: 27.09.2017 08:35

Лідери учнівського самоврядування Шумщини знову зустрілись у центрі позашкільної роботи, щоб навчатись, обмінюватись досвідом, творити нові проекти і реалізовувати власні ініціативи. Презентації на тему сортування сміття та креативні смітнички вразили усіх своєю оригінальністю. А чудові спогади про фестиваль "Дитятко" у Харкові на якому побували учні Шумського НВК із короткометражним роликом "Самоврядування - це ми" захопило усіх бажанням побувати там та брати участь у подібних конкурсах. Школярі не залишили без уваги і вчителів. До Дня працівника освіти вони провели флешмоб "ДЯКУЄМО" вчителям. Хороші враження від зустрічі і користь усім гарантована!

Куратор районної ради старшокласників Фаюра Н.Ж.