Керівник програми «DOBRE» Беррі Рід – завітав з візитом у Шумську громаду

Дата: 01.11.2018 08:52

У Шумську громаду завітали представники програми USAID «DOBRE» на чолі з її керівником Беррі Рідом та представником Агентства США з міжнародного розвитку Маратом Кюрчевським, аби презентувати проекти, які протягом 2018 року реалізували на території Шумської ОТГ у рамках даної програми.

Вчитель фізики Шумського НВК Олександр Омельчук продемонстрував  учням, вчителям навчальних закладів Шумської громади та усім присутнім нове обладнання, а це – інтерактивна дошка, 4 цифрові вимірювальні комп’ютерні комплекси, комп’ютер для вчителя, в чому його переваги. Під час відкриття спортивно-оздоровчого комплексу під відкритим небом на території Шумського НВК діти продемонстрували, як вони  користуються тренажерами. Від імені учнів Соломія Трачук, одинадцятикласниця Шумського НВК-гімназії, подякувала усім причетним до створення цих проектів та особисто Беррі Рідду англійською мовою, і продемонструвала з учнями руханку «Спортом займайся – здоров’я набирайся», до якої  запросили і спонсорів реалізованих проектів та міського голову.