Конкурс-захист бізнес-проектів у Шумському ліцеї

Дата: 11.05.2019 08:59

Щоб підготувати учнів до життя, суспільно-корисної праці, школа повинна особливу увагу звертати на формування таких ключових компетентностей, як  підприємливість та ініціативність. Саме тому у Шумському ліцеї стало традиційним проведення конкурсу-захисту бізнес-проектів. Цьогоріч він відбувся 8 травня. На заході були присутні  голова громади Володимир Плетюк, представники програми DOBRE Ігор Каспрук, Гжегож Дзіарські, Наталя Морозюк, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Шумської міської ради Ігор Ткачук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Любов Дмитрук, голова районної ради Тарас Корець, керуюча  Шумським відділенням АТ "Райффайзен Банк Аваль" Людмила Гук, методист Людмила Костюк. Дев’ятикласники запропонували на розгляд журі 13 бізнес-проектів, презентували нові ідеї та ініціативи щодо економічного розвитку Шумщини, пропонували шляхи їх втілення у життя. Переможцями стали Костянтин Ліщенко та Карина Стапай.