Вчитель фізкультури «Junior Z"

Дата: 23.09.2020 09:02

JuniorZ –  громадська організація, за сприяння розвитку спорту серед школярів. JuniorZ – команда людей, які мріють, аби нові види спорту з’явилися на уроках фізкультури по усій Україні. Аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр вибрати найцікавіший для себе вид спорту. Наголошуємо на тому, що в Україні необхідно не виховувати чемпіонів, а здорових дітей.

В одному із таких проєктів під назвою «Junior Z» взяв участь вчитель фізичної культури Шумського НВК - гімназія Ковальський Юрій Володимирович. Не просто взяв участь у проєкті, а ввійшов до списку ТОП-51 вчителя фізкультури! Переможець номінації стане відомий 3-го жовтня на урочистій церемонії. Нагадуємо, що переможець отримає 30 тисяч гривень та поїздку до Німеччини.