Навчання директорів шкіл з охорони праці

Дата: 01.02.2018 09:19

Забезпечення здорових, безпечних і високопродуктивних умов праці є важливим чинником успішного функціонування навчального закладу в умовах сьогодення. Директор має дбати про те, щоб створювати безпечні умови праці, забезпечувати сприятливий морально-психологічний клімат для педагогічного колективу, що сприяє підвищенню продуктивності праці й поліпшенню якості організації навчально-виховного процесу.

На базі Шумського ЦПР комісія  відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради у складі провідних спеціалістів Заблоцького В.Л., Колесника А.В., методиста методичного кабінету відділу освіти Лотоцького Р.Г., провели планове навчання та перевірку знань керівників шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

По закінченню заходу учасники здали залік з охорони праці.