Відбувся І тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Українська мова та література"

Дата: 11.12.2017 09:24

08 грудня 2017 року відбувся І (районний ) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література». Бажання позмагатися за почесне звання переможця конкурсу «Учитель року – 2018» виявили вісім найактивніших, найкреативніших та найсміливіших педагогічних працівників освітніх закладів відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.

Вчителі проходили два етапи випробувань: представлення власного досвіду, методичний практикум. Результати випробувань показали високий рівень професійності, творчого потенціалу, психолого-педагогічної та фахової підготовки учасників.

На основі рішення журі переможцями стали: Романюк Оксана Леонтіївна, вчитель української мови та літератури Андрушівського НВК (І місце), Ямпольська Валентина Романівна, вчитель української мови та літератури Угорського НВК (ІІ місце).

Бажаємо всім учасникам конкурсу здоров’я, щастя, миру! Нехай у ваших серцях завжди панують добро, ніжність і любов!