Проведено відкриті туристські змагання

Дата: 07.05.2018 09:25

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради з метою розвитку і популяризації масового туризму серед учнівської молоді, підвищення туристсько - спортивної майстерності  4-5 травня 2018 р. проведено відкриті туристські змагання для учнівської молоді. Змагання проходили в районі північної частини м. Шумська, с. Васьківці (урочище "Замчисько", "Мальче", "Діброва").
Першого дня діти долали командну дистанцію пішохідного туризму "крос - похід - ралі" довжиною 5,4 км. На цій дистанції  команди виконували різноманітні  завдання, серед них: бухтування мотузки,  надання долікарської допомоги та транспортування потерпілого, визначення місця знаходження КП за азимутом та відстаннями, подолання умовної заболоченої ділянки за допомогою маятника,  жердин та купин, переправа через річку по колоді, техніка велосипедного туризму, переправа через став на катамарані,  знання населених пунктів району, таборування. Увечері діти долали веселу естафету, запалювали вогнище, в’язали вузли.
Другого дня школярі змагалися на "Смузі перешкод": переправлялися через яр по паралельних мотузках, долали підйом, траверс, спуск, натягували навісну переправу.
В результаті виконання всіх завдань протягом двох днів грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту нагороджено

за зайняте І місце (серед закладів освіти І-ІІІ ст.) команду Шумського ліцею;

за зайняте ІІ місце команду Андрушівського НВК

за зайняте ІІІ місце команду Залісцівського НВК

за зайняте І місце (серед закладів освіти І-ІІ ст.) команду Літовищенського НВК

за зайняте ІІ місце команду Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.

за зайняте ІІІ місце команду Биковецького НВК.

Висловлюємо вдячність за організаційну роботу дирекціям закладів освіти: Андрушівського, Кордишівського, Залісцівського, Літовищенського, Биковецького, Бриківського, Шумбарського, Суразького, Тилявського  НВК, Шумського ліцею,  Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., В.Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст..

Дякуємо за злагоджену роботу суддівській колегії.