Вітаємо команду Шумського ліцею , переможця обласного конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля- наш спільний дім"

Дата: 30.03.2018 09:42

27-29 березня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», в якому взяли участь 36 команд – переможців відбіркових турів (13 команд з районів, 20 – з об’єднаних територіальних громад, 3 – з міст обласного підпорядкування), всього понад 250 школярів. Тематика цьогорічного конкурсу – раціональне природокористування.

Команда «Дивосвіт» Шумського ліцею  (кер. Калуш Л.Ю.) представляла Шумську ОТГ на обласному етапі конкурсу та виборола диплом І ступеня. Вітаємо команду із перемогою та бажаємо нових звершень та перемог!