Проведено методичне об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 24.01.2019 09:56

23 січня проведено методичне об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Шумської міської ради

Методист методичного кабінету зупинилася на змінах до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу.

Сафанюк Мирослава Ростиславіна, інспектор ювенальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області, капітан поліції  підняла питання щодо  виявлення, реагування на випадки домашнього насильства та булінгу і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами.  Наказ МОН № 1047 від 02.10.2018 року

Про  застосування діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей фахівцями психологічної служби у системі освіти  розповіла Прокопчук Оксана Володимирівна, практичний психолог та соціальний педагог Бриківського НВК.

Практичні психологи та соціальні педагоги обговорили питання апробації зразків нової документації  та подали  пропозиції та зауваження ТОКІППО.