Відбулася апаратна нарада при начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 15.12.2020 10:10

На апаратній нараді при начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту обговорено питання дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладах освіти громади, зокрема запровадження локдауну з 08 по 25 січня 2021 року (постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №123).

Керівникам закладів освіти рекомендовано працювати згідно раніше затвердженої структури навчального року, а в період з 11 по 22 січня 2020 року навчальні заняття проводити в дистанційній формі або оголосити канікули шляхом внесення змін до структури 2020/2021н. р. Остаточні рішення прийматимуть в ЗЗСО відповідно до частини 4 статті 10  Закону України «Про повну загальну середню освіту».