Відкриття оновленого приміщення шкільної їдальні Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дата: 13.09.2017 10:30

11 вересня 2017 року у Шумській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 урочисто відкрили оновлене приміщення шкільної їдальні.

Цей проект вдалося втілити у життя завдяки спільним зусиллям батьків, колективу школи та громади. З цією метою з міського бюджету було виділено 39994 грн., ще 58000 грн. зібрали батьки. Завдяки такому фінансуванню вдалося замінити світильники, керамічну плитку на підлозі, встановити нові двері, по-сучасному оздобити стіни.

Слова вдячності на адресу ініціативної групи батьків висловили міський голова В.Плетюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.Дмитрук, директор Шумської ЗОШ І-ІІІст. К.Липка., голова батьківського комітету С.Драгунова.

Однак найбільше втіхи відкриття оновленого приміщення принесло школярам, які з нетерпінням чекають смачного обіду у красивій їдальні.