Дата: 02.04.2021 10:34

1 квітня 2021 року відбулися зміни в оплаті за харчування дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Відповідно до рішення сесії Шумської міської ради від 23.03.2021 № 957 «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Шумської міської ради від 24 грудня 2020 року №63 «Про затвердження переліку пільгових категорій вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти та визначення суми коштів для організації безкоштовного харчування у 2021 році» та наказу управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради від 30.03.2021 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти у ІІ семестрі 2020/2021 н.р. зменшено  розмір батьківської плати за харчування вихованців дошкільних груп закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», які виховуються у багатодітних сім’ях на 50% за рахунок бюджетних коштів.