12 грудня на базі Шумбарського НВК проведено семінар вчителів основ здоров'я

Дата: 13.12.2019 10:35

12 грудня на базі Шумбарського НВК проведено семінар вчителів основ здоров'я навчальних закладів Шумської міської ради на тему: "Впровадження інноваційних технологій на уроках основ здоров'я". Учасники відвідали урок у 6 класі "Навички і звички. Вплив звичок на здоров'я. Корисні і шкідливі звички. Чинники формування звичок." На уроці вчитель Цісарук Л.М. використала сучасні форми і методи роботи, які сприяють кращому засвоєнню учнями програмового матеріалу. На завершення була проведена інтелектуально-розважальна гра "Будьмо здорові". Дві команди: "Енергія" (учні) і "Здоров'ячко" (вчителі) брали участь у конкурсах: "Повтори рух", "Склади слово", "Вгадай предмет", "Кульки" та ін. Мета змагань: збагатити знання з основ здоров'я; розвивати логічне мислення, креативність;  виховувати почуття взаємодопомоги.

Учасники семінару  отримали позитивні враження.