Засідання атестаційної комісії

Дата: 04.04.2018 10:39

3 квітня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, в ході якого проведено атестацію педагогів, зокрема:

- 10 освітянам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

- 34 педагоги атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

- 15 вчителям присвоєно або підтверджено педагогічні звання «Старший вчитель», «Старший вихователь», «Вчитель – методист».

Схвальними відгуками члени атестаційної комісії підсумували педагогічну діяльність Приймич Лариси Іванівни, вчителя історії і правознавства Шумського ліцею, Ковальського Юрія Володимировича, вчителя фізичної культури і Захисту Вітчизни Шумського НВК, досвід роботи яких схвалено науковою радою Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.