Проведено міське свято «Випускникам -2019!»

Дата: 28.06.2019 10:49

Випускний вечір це свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Так 27 червня  навчальні заклади міста Шумська  святкували випускний вечір. Випускники  закладів освіти  разом із дирекцією та вчителями урочистою ходою прийшли на центральну площу Героїв Майдану , де проводилася святкова програма.

З напутніми словами до випускників звернулися  гості: голова РДА Юрій Головатюк, голова районної ради Тарас Корець, секретар міської ради Людмила Павленко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов Дмитрук .

Цьогоріч випускниками стали 78 учнів. З них 7 за сумлінне навчання нагороджено золотими медалями та 4 – срібними. Золоту медаль отримали : Чорнобай Софія Михайлівна,  Кошинська Юлія Миколаївна, Якушевська Вікторія Володимирівна- випускники  Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;  Мельничук Ангеліна Олександрівна та Трачук Соломія Віталіївна – Шумського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – гімназія»; Демчук Антон Юрійович, Ткачук Анна Василівна - Шумського ліцею.

Срібною  медаллю нагороджено  Гаврилюка Анатолія Олександровича, Шарака Сергія Юрійовича, Панасюк Катерину Ігорівну - випускників  Шумського ліцею та Нагиналюк Валерію Валеріївну – випускницю  Шумського НВК .

Завершився випускний бал на центральній площі міста  традиційним  вальсом.