Майбутні олімпійці

Дата: 13.05.2017 11:30

12 травня 2017 року в м.Тернопіль відбулися змагання Відкритої першості області з легкої атлетики за участю ДЮСШ західного регіону України (ю.д.2002-2003 р.н.). Шумщину представляли вихованці Шумської ДЮСШ, які вибороли 3 медалі:

- ІІ місце з бігу на дистанції 60 м. серед юнаків виборов Антон Пархом’юк (Шумська ЗОШ I-IIIст. №1);

- ІІ місце з бігу на дистанції 600 м. серед дівчат  здобула Присяжнюк Катерина (Шумська ЗОШ I-IIIст .№1);

- ІІІ місце з бігу на дистанції 300 м. отримала Горобець Анастасія (Шумський ліцей).

У секторі для штовхання ядра, вперше виступаючи на змаганнях такого рівня, Моначин Марина, учениця Кордишівського НВК, стала четвертою.

Переможці та призери змагань , вихованці тренера - викладача Вознюк Лариси Костянтинівни, в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами.