Колегія відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 27.02.2018 11:41

27 лютого 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради. На засіданні колегіального органу були присутні керівники закладів освіти та працівники відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.

Колегія розглянула наступні питання:

1. Про рейтингову оцінку освітньої діяльності  закладів загальної середньої освіти у 2017 році.

2. Про підсумки моніторингу результативності вчителів, які атестуються у 2018 році.

3. Про хід виконання програми «Молодь Шумщини на 2016-2020р.р.».

За підсумками обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.

По закінченню колегії з керівниками НВЗ проведено виробничу нараду з розгляду організаційних питань:

- про зміну розміру надбавки за престижність професії  педагогічним працівникам;

- про порядок закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти

- про порядок зарахування учнів 1-х класів;

- про вжиття заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ у ;закладах освіти;

- про організацію проведення виховних та спортивних заходів.