Особливості проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 18.05.2017 11:45

17 травня 2017 року заступником начальника відділу освіти молоді та спорту Поповою Л.П. проведено виробничу нараду з керівниками загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів з питань організації підвезення учнів 11 класів, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Директорам НВЗ доведено до відома наказ відділу освіти молоді та спорту від 17.05.2017 №149-од «Про організацію проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання», яким визначено розподіл транспортних засобів, залучених до перевезення учасників тестування, маршрути, час та дату поїздок, інші організаційні питання. Обговорено вимоги безпечного перевезення дітей, передбачені Законом України «Про дорожній рух та його безпеку».