Лісові братчики-2019

Дата: 18.02.2019 11:48

15-16 лютого у Кордишівському НВК  проведено традиційний ХІ міжшкільний зліт «Лісові братчики - 2019».   В Кордишеві на цей раз зібралося 67 туристів із  Андрушівського НВК, Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.,  Бриківського НВК,  Биковецького НВК,  Тилявського НВК, Шумбарського НВК,  Бірківського НВК,  Залісцівського НВК,  центру позашкільної роботи, Кордишівського НВК.

У конкурсі «Найвправніший кашовар» найкращими були  туристи із Кордишівського НВК,  Андрушівського НВК,  ЦПР. У «Туристичному батлі» перше, друге, третє місця відповідно  розділили  учні Бірківського НВК, Андрушівського НВК, Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. У конкурсі  «Скарби землі моєї» перемогу отримали туристи Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., Андрушівського НВК та  Залісцівського НВК Найкраще прочитали карту команди  Андрушівського НВК, Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., ЦПР. Запекла боротьба розгорілася у конкурсі  «Я люблю Україну», переможцями якого вийшли  команди Андрушівського НВК, Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., Бірківського НВК.

За підсумками змагань грамотами нагороджено за зайняте І місце команду Андрушівського НВК, за ІІ місце – команду Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. та ІІІ місце виборола команда Бірківського НВК.

Естафету з проведення змагань у 2020 році передано Залісцівському НВК.