Вітаємо із Святом останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 11:49

Дорогі випускники, школярі, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо всіх зі Святом останнього дзвоника, святом прощання із школою!

Ось і скінчився навчальний марафон з дистанційними уроками, контрольними роботами, домашніми завданнями. Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Для вас, випускники, цей дзвоник пролунає востаннє. Залишаться позаду  шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Віримо, що Вам, шановні випускники, вистачить наполегливості у досягненні поставленої мети, ви твердо крокуватимете до обраної цілі. Здобуті успіхи стануть найвищою винагородою учителям та батькам, які вкладали у вас частинку своєї любові, доброти.

Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Своєю любов`ю та невтомною працею Ви допомагали дітям пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаємо Вам мудрості, терпіння, міцного здоров’я!

Вітаємо батьків сьогоднішніх школярів, які разом із дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях: раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину, допомагали. Нехай же наші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!