1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2018 12:02

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості не тільки для дітлахів, але й для  дорослих. Святкували цей день і у Шумську.

Розпочалися заходи з нагоди Дня захисту дітей святковим парадом. Центральною вулицею міста пройшла колона дітей різного віку, що розтяглася на кількасот метрів. Очолювали колону члени хореографічного колективу «Тополина» із Шумського центру позашкільної роботи. Далі крокували вихованці дитячого садочка «Сонечко», учні закладів освіти Шумської ОТГ. Мами, вихователі  та вчителі  особливо постаралися прикрашаючи колону та  виготовляючи костюми для дітей.   У парку на винуватців свята чекав концерт та розважальна програма «Острів дитячих мрій».

Святковий концерт підготували вихованці та керівники гуртків Шумського центру позашкільної роботи. Діти мали змогу не тільки переглянути художні номери, а й пограти ігри, потанцювати. А самі активні учасники дійства отримали м'які іграшки.

На острові професій «Мрію стати» діти грали профорієнтаційні ігри «Світ професій», відвідали  майстерню «Барвистий маляр», лабораторію краси «Маленька принцеса», майстер-клас «Бебі-фермер», дитячу ресторацію «Диво- тістечка», покаталися на тракторах.

Зацікавив дітей  казковий острів книжкових скарбів (виставка – інсталяція) організований працівниками Шумської  центральної бібліотеки.

Керівники гуртків центру позашкільної роботи провели для учасників свята  майстер-клас дитячого малюнка на  острові «Розмалюйка» та обладнали  острів «Фотозона». Маленьких дітей особливо зацікавив острів «Ігровий». Працівники школи мистецтв працювали на  острові «Музичний», де показали майстер-клас гри на музичних інструментах.

Насиченою була програма на острові спортивний «Веселі вибрики»: шашковий турнір.  спортивна естафета,   майстер-клас з вільної боротьби «Юний борець" та  змагання з вуличного футболу.

На острові  «Снігової королеви»  дітям безкоштовно роздавали морозиво.

У Шумській школі мистецтв всі бажаючі змогли переглянути лялькову виставу «Казкова феєрія» Львівської театральної студії «Радість"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту  Шумської міської ради вдячний ДНЗ "Шумське ПТУ", Шумській районній бібліотеці,  районному будинку культури, службі у справах дітей РДА, районному центру  зайнятості, районній організації Червого хреста, Шумському районному сектору ДСНС,  Шумському відділенню станції екстреної швидкої медичної допомоги, Шумському ВП ГУМП, Шумському бюро правової допомоги та усім закладам освіти, які долучилися до проведення даного заходу.

Дякуємо за чудові фото Аркадію Боярському.