Сучасна цифрова лабораторія "Енштейн" в дії

Дата: 19.04.2019 12:09

Досвідом роботи по використанню програмного забезпечення  та  обладнання для цифрової лабораторії «Ейнштейн» з присутніми поділилася вчитель фізики даного  закладу, фахівець  своєї  справи,   Німець  Ольга  Василівна.

Важливим  засобом  формування  предметної  та  ключових  компетентностей  під  час  вивчення  фізики  є  навчальний  експеримент, який    нам  продемонстрували  учні  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ  ст.№1 разом  із  вчителем. Сьогодні  ми  побачили  двобій учнів між  традиційним  навчальним  експериментом   і  сучасним. І дійшли  висновку, що  все  добре  в  поєднанні.

Ольга  Василівна  зробила  невеличку  екскурсію «Творча  лабораторія  вчителя  фізики», де  продемонструвала  наявні  прилади  та  обладнання.

Друга частина семінару була присвячена демонстрації різноманітних дослідів з використанням цифрової лабораторії «Ейнштейн» на  уроках фізики. А  також  дала   змогу  вчителям самостійно  попрацювати  з  даним  обладнанням  та  оцінити  переваги  даної  лабораторії.