22 березня Міжнародний день води

Дата: 23.03.2019 12:12

22 березня, Генеральною Асамблеєю ООН,  оголошується Міжнародним днем води, який починає відзначатися з 1993 року.

У 2000 році розроблена спеціальна Програма дій на ХХІ століття, метою якої є забезпечення кожного жителя нашої планети чистою питною водою.

Також резолюцією рекомендовано цього дня проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Щороку, ці заходи здійснюються шляхом публікації і поширення агітаційної інформації, організації конференцій, круглих столів, семінарів і виставок. Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Навчальні заклади Шумської міської ради також долучилися долучилися до відзначення Дня води.

У закладах освіти проведено:

- інформаційно - просвітницькі години, присвячені Міжнародному дню води;

- інформаційні повідомлення:  «Люби і знай свій рідний край»,«Дністер – перлина заповідних територій»;

- переглянуто презентації та відеофільми: «Актуальний репортаж. Міжнародний день Дністра», «Річка Дністер катастрофічно пересихає», «Вільний Дністер»;

-  акції: «Барви Дністра», «Дністер – жива ріка», «Сердечні вітання» (18 закладів освіти);

- конкурси малюнків до Міжнародного дня води;

- день води;

- захист навчальних проектів «Вода – це життя».

Пийте чисту воду і будьте здорові.