Діти із Сходу відсвяткували Великдень на Шумщині

Дата: 10.04.2018 12:13

Другий рік поспіль, на Тернопільщину приїжджають діти зі Сходу України, щоб відсвяткувати разом Великдень. У рамках культурного обміну «Схід та Захід разом» родини Шумської громади зустрічали  тринадцять  школярів  з Донеччини.

Діти проводили Великодні свята в родинах, спілкувались з однолітками, знайомились з місцевими традиціями та звичаями святкування Пасхи, відвідували святкові Богослужіння, взяли участь у майстер-класах з писанкарства, побували на екскурсіях у Тернополі, Збаражі, Почаєві, штабі УПА с.Антонівці.  Голова Шумської райдержадміністрації Ю.М. Головатюк та міський голова В.Є.Плетюк зустрілись з юними гостями та вручили їм сувеніри на згадку про відвідини Шумщини.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  висловлює найкращі слова вдячності родинам, які приймали дітей зі Сходу України. Завдяки подібним програмам обміну діти відчувають себе єдиним українським народом незалежно від того народилися вони на Сході чи Заході.