Заклади освіти долучилися до флешмобу "Зроби фото з хусткою"

Дата: 09.12.2019 12:19

Не цурайтесь хустинок, дівчата,

Що ж ви носите тільки шапки?

На хустки Україна багата,

І цвітуть ще на них бережки.

Ольга Устілова

Минають роки, десятиліття, виростають нові покоління, з’являється нова мода, та ніколи не зникнуть народні традиції, обереги, які повсякчас знаходяться поруч з людиною. Наш народ зберігає пам'ять про хустину як про давній символ. Хустка - улюблений головний убір української жінки. Носили раніше й носять її в наш час дівчатка, дівчата, жінки і бабусі. Хустина завжди була символом прихильності, любові, вірності в коханні, прощання і скорботи. Вона пройшла через усю історію українського народного вбрання і, майже не змінившись, залишилася у вжитку  до наших днів.

Цьогоріч в Україні запустили новий яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою", до якого з радістю приєдналися заклади освіти Шумської міської ради.