Відбулася онлайн-нарада з вчителями історії та правознавства

Дата: 19.05.2020 12:33

19 травня 2020 року на платформі електронного сервісу Zoom відбулася онлайн – нарада з вчителями історії та правознавства  Шумської ОТГ  з  питань організованого завершення 2019/2020 навчального року та підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів.

Методист Бойчук Л.А. зупинилася на питаннях нормативного забезпечення закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання.          У своєму виступі привернула увагу колег до особливостей підсумкового (тематичного, семестрового, річного) оцінювання навчальних досягнень учнів з історії, правознавства.
         Про курсову перепідготовку педагогічних кадрів розповіла методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Касянчук М.Я.

Під час наради було налагоджено зворотній онлайн-зв’язок між учасниками заходу. Відбувся  обмін думками щодо завершення 2019-2020 навчального року.