Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Дата: 29.01.2019 12:33

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Вкотре  учні   Шумського  ліцею  показали  свої  знання  і  стали  переможцями  ІІІ  етапу  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  фізики. Так, учениця  10  класу  Янчишина  Марія  виборола  диплом  ІІ  ступеня, учениця  8  класу  Чабан  Олександра – диплом  ІІІ  ступеня. Вітаємо  переможців  та  їхнього  наставника,  вчителя  фізики  та  інформатики,  Заказнюк  Ніну  Петрівну. Бажаємо    подальших  успіхів  та  перемог!