Подорож святими місцями Іловицького краю

Дата: 03.05.2018 12:58

На базі Великоіловицького НВК ім. Г. М. Петрука-Попика відбулося засідання методичного об'єднання  вчителів основ християнської етики  закладів освіти Шумської міської ради ( 13. 04. 2018 року ). Дійство розпочалось із пасхальних привітань,  прозвучала пісня «Христос Воскрес»  у виконанні Віталія Тимощука, і продовжилось танцем «Україна-вишиванка».

Після короткого знайомства  із навчально-виховним комплексом учасникам семінару учні-екскурсоводи  (Грицюк В., П’ятницька С., Сірук Д., Тимощук О., Кумчик С., Карловська В) та завідувач музею (Грицюк З. Г.) провели цікаву та змістовну екскурсію  у літературно-меморіальному музеї  Г. М. Петрука-Попика.

Вчитель основ християнської етики Іванчук Н. М.  запросила  гостей відвідати святі місця Іловицького краю: капличку,  хатину, джерело Преподобного Амфілохія Почаївського.