Сучасні інформаційні технології: досвід, тенденції, перспективи

Дата: 05.04.2019 13:18

5 квітня на базі Шумської ЗОШ І — ІІІ ст.№1 проведено семінар-практикум  для   вчителів інформатики на тему “Сучасні інформаційні технології навчання: досвід, тенденції та перспективи”. Організатором заходу бв методичний кабінет відділу культури, молоді та спорту Шумської міської ради ( Касянчук М.Я ). Спікерами проведено три майстер-класи, а саме: Лазарук Т.Є., вчитель інформатики та математики Шумської ЗОШ І — ІІІ ст.№1 (НУШ. Використання мобільних додатків при вивченні інтегрованого курсу “Я досліджую світ”), Мельник М.В., вчитель інформатики Бриківського НВК та Шумської ЗОШ І — ІІІ ст.№1 (Використання 3D графіки на уроках інформатики) та Заказнюк Н.П., вчитель інформатики та фізики Шумського ліцею (STEM-освіта. Голографічні 3D зображення ). Захід був цікавий та пізнавальний. Велике дякую спікерам семінару!