Впроваджуємо програму "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"

Дата: 01.11.2017 14:11

1 листопада проведено семінар - тренінг для класних керівників 8 класу по впровадженню у загальноосвітніх навчальних закладах  комплексної виховної програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція".

В ході семінару учасники ознайомилися з структурою та тематичними блоками програми , отримали рекомендації щодо її впровадження у школах  та взяли участь у навчальному тренінгу розробленому відповідно до першого та другого блоку програми «Ставлення до себе» та "Ставлення до інших"

Тренери :

Макаровська В.Г., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.

Остроголова Н.М., методист відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації.

Матеріали  тренінгу знаходяться за посиланнями  http://old.mon.gov.ua/img/zstored/files/Osobysta-gidnist_8klas.pdf