Проведено засідання методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 30.01.2018 14:13

29 січня на базі Шумського НВК відбулося засідання методичного  об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів.

Про методи  психодіагностики дошкільників розповіла Прокопчук О.В., практичний психолог та соціальний педагог Бриківського НВК. Як здійснювати психологічний супровід учнів у подоланні стресу в період підготовки та складання  ДПА, ЗНО ознайомила  Швець Ю.С., соціальний педагог Залісцівського НВК. Катеринюк Н.В., практичний психолог Жолобківського НВК провела консультацію «Ліворука дитина».

Макаровська В.Г. , методист методичного  кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради підняла проблему соціально-правового захисту дітей та дала методичні рекомендації щодо взаємодії педагогічних працівників у  навчальних закладах та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей.