Вчителі інформатики презентували свій досвід роботи

Дата: 29.11.2018 14:26

27  листопада  на  базі  ТОКІППО  відбувся  обласний  семінар  методистів  з  інформатики.  Тема  семінару  «Впровадження  інформаційних  технологій  навчання  з  метою  розвитку  інтелектуального  і  творчого  потенціалу  учнів  та  ключових  компетентностей  у  процесі  викладання  інформатики». Своїм  досвіду  роботи  поділилися  методист  відділу  освіти, культури, молоді  та  спорту  Шумської  міської  ради  Касянчук  М.Я., вчителі  інформатики  Шумської  ЗОШ І – ІІІ ст. №1  Лазарук  Т.Є. та  Мельник  М.В., вчитель  інформатики Шумського  ліцею  Заказнюк Н.П  та  учениця 11  класу  Шумського  ліцею Ткачук  Аня  презентувала  свою науково-дослідницьку  роботу  «Розв’язування  задач  за  допомогою  лінійного  програмування».