Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»

Дата: 20.02.2019 14:36

13-15 лютого учень 10 класу Шумського ліцею Антонюк Владислав брав участь  у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету», який проходив у м.Києві. Під час проведення фіналу для учасників була організована відкрита стендова презентація, під час якої відбулось наукове спілкування віч-на-віч та обмін досвідом.

Владислав нагороджений грамотою  Міністерства освіти і науки України, Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді у за роботу "Вітер - енерго", перспективи і сьогодення" у номінації «Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлювальних джерел енергії».

Вітаємо Антонюка Владислава та його кекрівника Мельничука Василя Ростиславовича.Бажаємо нових перемог!