Урочистості з нагоди Дня Матері

Дата: 13.05.2017 14:38

Якщо говорити між нами,
                                                                                                                                          То все починається з мами.

І казочка перша у світі,
                                                                                                                                          І сонячна подорож в літо.

Найперші легенькі сніжинки
                                                                                                                                          І сяюче диво — ялинка.

Від мами — і літери, й слово,
                                                                                                                                          І зроблена разом обнова...

Якщо говорити між нами,
                                                                                                                                          То все починається  з мами.

Марія Пономаренко

Мама - найрідніша на світі людина. Скільки всього вкладено в слово «МАМА» і не перелічити. Але найголовніше те, що своїм життям ми зобов`язані їй, мамі.

Щорічно, кожної другої неділі травня, в нашій державі відзначається одне з найбільш зворушливих свят – День матері. З цієї нагоди  12 травня 2017 року відбулися урочистості  у Шумській об’єднаній територіальній громаді.

Для учасників святкувань було організовано майстер-класи «Красива мама» працівниками та студентами Шумського професійно-технічного училища. Мами мали можливість зробити зачіски та манікюр.

Майбутніми кухарями та кондитирами було організовано продаж смаколиків для малечі.

Виставка світлин «Щаслива мама» об’єднала  шанувальників  фотомайстерності. У фойє  Будинку культури працювала виставка творчих робіт , яку організували працівники центру позашкільної роботи,  вишиванок майстрині Любові Грицаюк , картин Іванни Погонець та Катерини Склярук.

Діти та їх мами мали змогу сфотографуватись у  фотозоні «Селфі з мамою».

Особливу зацікавленість викликала безкоштовна  лотерея «Подарунок мамі», призами якої були цукерки, вафлі, шоколад, а головним подарунком - піца в кафе «Таверна».

Концертну програму було підготовлено Шумським центром позашкільної роботи. Автор сценарію Фаюра Наталія Жоржівна.

З нагоди свята голова Шумської міської ради Плетюк Володимир Євгенович привітав багатодітних, творчих, активних у громадському житті матерів та вручив їм грамоти і квіти з нагоди свята. Головний редактор газети «Новини Шумщини» Омельчук Алла Миколаївна та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрук Любов Володимирівна  нагородили переможців творчого конкурсу «Моя найдорожча».

Для учасників свята центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді спільно із газетою «Новини Шумщини» провели  експрес –опитування «Які ми батьки?» та організували інформаційний майданчик «Соціальна служба для сім’ї , дітей та молоді інформує…».

До святкових заходів долучився районний центр зайнятості, працівники якого провели рекламу професій, що користуються попитом на ринку праці.

Відділ освіти, молоді та спорту безмежно вдячний за матеріальну підтримку та допомогу у проведені даного заходу Шумській міській раді, Шумському центру позашкільної роботи, Шумському професійно-технічному училищу та усім учасникам дійства. А найкращим для нас подарунком є слова вдячності звичайних жителів Шумщини, які надихають робити добро.