Відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування

Дата: 08.11.2019 14:44

Нові ідеї та енергетика повна креативу і  позитивного мислення-так в загальному можна сказати про  традиційний збір лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Шумської громади, який пройшов у Шумському ЦПР під кураторством заступника директора з навчально-виховної роботи Фаюри Н.Ж.. Старшокласники планували свою роботу на навчальний рік, ділилися проектами, які втілюватимуть в життя,  зустрілися із головою молодіжної громадської організації ІнСорс Іванною Мригою та взяли участь у тренінгу , який провела начальник відділу активної підтримки безробітних Шумської районної філії  Тернопіпільського ОЦЗ Король Л.В.. Підлітки активно працювали, засідання було продуктивним і дало усім поштовх до нових ініціатив та починань.