Тренінг для керівників закладів освіти

Дата: 27.05.2019 14:54

27 травня 2019 року на базі Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Сендецька, психолог, бізнес-тренер, голова молодіжного об’єднання «Успішна молодь»,  провела тренінг для керівників закладів освіти Шумської громади на тему «Особистісна ефективність: тайм-менеджмент, постановка цілей».

Кожен із нас, хто хоч трохи зацікавлений в своєму успіху на роботі, в кар’єрі, в особистому житті, не раз замислювався, яким же чином можна підвищити ефективність використання свого часу. Як же можна навчитись керувати часом, якщо час – це поняття неосяжне? Відповідь на ці питання отримали керівники під час тренінгу. Світ стає занадто «зайнятий», тому просто необхідно навчитись правильно використовувати такий обмежений ресурс як час. Тетяна Сендецька дала  поради із тайм-менеджменту, які допоможуть керівникам підвищити свою продуктивність, все встигати і нарешті знайти час на відпочинок із сім’єю, друзями або заняття улюбленою справою. Тренер поділилася методикою, як планувати день, тиждень, місяць, рік.

Щиро вдячні за допомогу в організації тренінгу Лесі Король, начальнику відділу активної підтримки безробітних Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.